Supra Tall Boyun Uzatma Hapı

Bitkisel Ürünler - Supra Tall Boyun Uzatma Hapı

Bitkisel Ürünler - Supra Tall Boyun Uzatma Hapı

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Ürün Kodu: MMd01
  • Stok Durumu: Ön Sipariş
  • 48,00TL

garanti

SUPRATALL NEDİR?

  boy uzatıcı hapSupra TALL, büyüme hormonlarını harekete geçirerek boyunuzun uzamasına ve daha güçlü kemik yapısına sahip olmanıza yardımcı olur.  

  Supra TALL herhangi bir hormon maddesi içermediğinden dolayı, gönül rahatlığı ile kullanılabilinir. Supra TALL, vücuttaki kan dolaşımını hızlandırarak, bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olur ve hücre büyümelerini düzenler.

  Supra TALL, ergenlik döneminde gelişmeye ve kalıcı boy uzatmaya yardımcı olmak için Metin İlaç tarafından Bakanlık onaylı olarak üretilmiş tamamen bitkisel bir gıda takviyesidir.
Sağlıklı bir gelişim için günlük yaşamda vücudun ihtiyacı olan vitamin ve mineralleri Supra TALL ile alarak boyunuzun sağlıklı şekilde gelişmesini sağlayacaksınız.

 

Supratall ile artık kısa boy sorununuz kalmayacak !

 

SUPRATALL KULLANIMI

  Supra TALL, sabah ve akşam yemeklerden 1 saat önce alınır. Günde 2 kapsül kullanılır. 1 Kutu Supra TALL içersinde 60 kapsül bulunur. 1 Kutu Supra TALL 30 günlük (1 aylık) kullanım içindir. Kesin sonuç alabilmesi için, düzenli kullanım gerekmektedir.


   Supra TALL’in, ergenlik döneminden itibaren kullanılması uygundur.


supratall boy uzatıcı bitkisel hapSupra TALL kullanarak boyun ne kadar uzayacağı tamamen kişinin fiziki yapısı ile alakalıdır. Supra TALL sağlıksız beslenme ve sağlıksız yaşama nedeni (özellikle ergenlik döneminde) ile sağlıklı şekilde tamamlanamayan boy gelişiminin tamamlanmasını sağlar. Örnek vermek gerekirse, bir kişinin boy uzunluğu 1.75'a kadar gelişebilir durumda ise, kişi sağlıksız beslenme ve sağlıksız yaşama nedeni ile 1,65 boy uzunluğunda kalmışsa, kişinin Supra TALL kullanarak uzayacağı miktar 10cm'ye kadar çıkar.

Boy gelişiminin tamamıyla gerçekleşebilmesi için uzmanların kullanım önerisi 3 kutudur. 3 kutu maksimumum verim içindir, 3 kutu kullanıma 10 cm gelişim gerçekleşecekse, 2 kutuda daha az gerçekleşecektir.


 Supra TALL yan etkileri: Yapılan klinik çalışmalarda Supra TALL‘ın herhangi bir yan etkisine rastlanmamıştır. Hamile ve emziren bayanların kullanması önerilmemektedir.


 Supra TALL ilaç değildir, herhangi bir hastalığı tedavi ya da önleme amacı ile kullanılamaz. Bitkisel gıda takviyesidir. Kanı sulandıran ilaçlarla, erkekler için özel bazı haplarla, ve alzheimer hastalarının kullandıkları bazı ilaçlarla birlikte kullanılmaması gerekmektedir.


 Supra TALL bitkisel içerikli bir ürün olması ve herhangi bir kimyasal içermemesine karşın, diğer ilacın yapısına göre farklı sakıncalar oluşabileceğinden, diğer ilaçlarla birlikte sağlık uzmanınıza danışmadan kullanmamanız gerekmektedir.

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
DİKKAT: Ürünlerimiz bitkisel gıda takviyesidir. İlaç yerine kullanılamaz.Site içerisinde yer alan yazılar sadece tavsiye ve bilgi amaçlıdır.Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka ilgili uzmana başvurunuz.

Benzer Ürünler

Etiketler: Bitkisel, Ürünler, Bitkisel Ürünler, Supra, Tall, Boyun, Uzatma, Hapı, Supra Tall Boyun Uzatma Hapı